KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 9884021

nr 988 4021

Etsning

Oidentifierad konstnär, stadsmotiv, PT, signerad, -48, motivet: 20x28

Utrop:

500 kr

måndag 19 oktober 2015
kl 19:12:19

  • Tema
  • 19 okt